{ }

Jarní údržba

Jaro je v plném proudu a první kdo se hlásí o slovo je Váš trávník. Minimální požadavek pro jeho správnou kondici je vertikutace, přihnojení a případně dosev. Na vše takové jsme připraveni profesionální technikou, s vysoce kvalitním hnojivem i osivem a usměvavým personálem. Neváhejte se na nás obratit s žádostí o radu. Navrhneme vám vždy řešení, které bude pro vás nejen nejvhodnější ale i nejvýhodnější.

Po ůdržbě trávníku zpravidla nastupuje jarní zastřižení rostlin s případnou výsadbou nových kousků pro oživení zahrady. Máme pro vás připravené předpěstované sazeničky okrasných květin i zeleniny. Přijeďte si vybrat k nám do zahradnictví.

Počasí nám přeje, tak s chutí do toho. Pojďme se pustit do díla, ať jsou ty naše zahrádky ještě krásnější než v loni.

Fotogalerie na webu

Zprovoznili jsme pro vás fotogalerii. Najdete zde výběr z fotek již dokončených zakázek, či návrhy projektů, které jsme již zpracovali pro naše klienty. Fotky budou postupně doplňovány a galerie rozšiřována. Pokud si chcete udělat představu o tom jak vypadala místa námi zpracováných zakázek před naším zásahem pak navštivte stránku s našimi projekty.

Spuštění webu

Spustili jsme webovou aplikaci naší firmy. Jejím cílem je informovat vás o našich službách a ukázat vám naši práci na již dokončených projektech. Budeme se vám též snažit přinášet užitečné tipy pro vaši zahradu. Doufáme, že se vám náš web bude líbit a že se zde dozvíte i něco nového. Přejeme vám hezký den.

Zahradnické služby Jaroslav Lehký

Postranní panel